Johannes Andersen, bardisk och barstolar
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOHANNES ANDERSEN, bardisk med tre barstolar, J. Skaaning & Søn, 1960-tal, modell SK 661, jakaranda, fronten med utfällbar skiva, inredning för flaskor och glas, nedtill utdragbar låda för flaskor samt mellanliggande låda, benstöd i rostfritt stål, höjd 112, 115 x 39 cm, smärre slitage
422002
2016-11-24