Johannes Andersen, bardisk och barstolar

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

JOHANNES ANDERSEN, bardisk med tre barstolar, J. Skaaning & Søn, 1960-tal, modell SK 661, jakaranda, fronten med utfällbar skiva, inredning för flaskor och glas, nedtill utdragbar låda för flaskor samt mellanliggande låda, benstöd i rostfritt stål, höjd 112, 115 x 39 cm, smärre slitage

422002

2016-11-24