Vas fat Göra Wärff

Vas fat Göra Wärff
Vas fat Göra Wärff
Vas fat Göra Wärff
Vas fat Göra Wärff
Vas fat Göra Wärff
Vas fat Göra Wärff

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖRAN WÄRFF, vas, fat, Kosta, 1900-talets andra hälft, vasen signerad Kosta Royal Art Coll. G Wärff 47919, höjd 14,5 resp diameter 25 cm

422008

2016-11-17