Germansk skola 1700-tal

Germansk skola 1700-tal
Germansk skola 1700-tal
Germansk skola 1700-tal
Germansk skola 1700-tal

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GERMANSK SKOLA (1700-tal): Flykten från Egypten, olja på duk uppklistrad på masonite, 97x134 cm

422010

2016-11-19