Skidor och resväska 1900 Sportmemorabilia

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PROVENIENS: Den svenske olympiern Sven Landberg (1888-1962). OS-guldmedaljör i truppgymnastik i London 1908 samt i Stockholm 1912.

Läs mer

Bruksslitage, skador, 1 stavring saknas

422027

2016-12-20