Rullklaffssekretär

Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär
Rullklaffssekretär

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RULLKLAFFSSEKRETÄR, mahogny, 1800-talets andra hälft, rokokostil, 3 lådor i sargen, skrivinredning, utdragbar, filtklädd skiva, höjd 101, 105x61 cm

Ytskador

422032

2016-11-20