Björn Evensen oljemålning

Björn Evensen oljemålning
Björn Evensen oljemålning
Björn Evensen oljemålning
Björn Evensen oljemålning
Björn Evensen oljemålning
Björn Evensen oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRN ERLING EVENSEN (född 1924): Komposition, signerad B.E EVENSEN, olja på pannå, höjd ca 42x30 cm

422073

2016-11-17