Matsalsgrupp gustaviansk stil
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
MATSALSGRUPP, 7 delar, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, bestående av: bord, stolar, 6 st., höjd ca 76, diameter ca 114, stolarnas sitthöjd ca 45, 4 iläggsskivor vardera bredd 45 cm medföljer
Slitage, stötmärken på ben samt färgbortfall, färgkrackeleringar
422074
2016-11-24