Byrå gustaviansk stil 1800-talets senare del
2016-11-19
422087
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, gustaviansk stil, 1800-talets senare del, 3-lådig, beslag i mässing, dekor av intarsia, höjd ca 86, 103x47 cm
Skadad marmorskiva, fanérskador samt smärre ytskador och sprickor