Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Landskapsmotiv, signerad samt daterad 1861, olja på duk, ca 54 x 78 cm
Ytslitage, färgbortfall, skador på duk, målning gulnad, duk ej uppspänd
422089
2016-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här