Josefina Holmlund olja på duk

Josefina Holmlund olja på duk
Josefina Holmlund olja på duk
Josefina Holmlund olja på duk
Josefina Holmlund olja på duk
Josefina Holmlund olja på duk
Josefina Holmlund olja på duk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Landskapsmotiv, signerad samt daterad 1861, olja på duk, ca 54 x 78 cm

Ytslitage, färgbortfall, skador på duk, målning gulnad, duk ej uppspänd

422089

2016-11-19