Rullklaffssekretär 1900-talets början

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RULLKLAFFSEKRETÄR, 1900-talets början, fanérad i mahogny, beslag i mässing, dekor av intarsia, textilklädd skrivskiva, höjd ca 107 cm, 45x82 cm

En dragknopp saknas, fanérskador samt smärre ytskador och sprickor

422091

2016-11-25