Marianne Westman Picknick
Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MARIANNE WESTMAN, 15 dlr, "Picknick", Rörstrand, bestående av: 2+2+2 skålar (17/18), 2 karotter (12), kanna (128), 1+1 smörask med lock (43/56), 2+1+1 uppläggningsfat (24/25/26)
Bruksslitage, smärre missfärgningar och glasyrkrackeleringar, en skål med nagg
422107
2016-11-17