Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIN, 2 st, silver, invändigt med cederträ, 1900-tal, höjd ca 5x13x10,5 resp 8x18x12,5 cm
Smärre bucklor på både, inredning med smärre skador
422111
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här