Skrin i silver

Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver
Skrin i silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIN, 2 st, silver, invändigt med cederträ, 1900-tal, höjd ca 5x13x10,5 resp 8x18x12,5 cm

Smärre bucklor på både, inredning med smärre skador

422111

2016-11-17