Folke"Massa"Lind Cark XVI Gustaf Sportmemorabilia

Folke
Folke
Folke
Folke

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE "Massa" LIND (1900-tal): (17), Kung Carl Gustaf med AIK-tröja, färglitografi, signerade och numrerade, bladmått 63x46 cm

Några med fläckar

422115

2016-12-20