Gästabudkniv

Gästabudkniv
Gästabudkniv
Gästabudkniv
Gästabudkniv

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÄSTABUDSKNIV, 17/1800-tal, mässing, järn, dekor av drake, längd 10,5, total längd ca 19 cm

Slitage, skador

422124

2016-11-17