Skrammelbägare

Skrammelbägare
Skrammelbägare
Skrammelbägare
Skrammelbägare
Skrammelbägare
Skrammelbägare

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRAMMELBÄGARE, norge, försilvrad, 17/1800-tal, höjd ca 15 cm

Slitage, kläppar saknas

422136

2016-11-17