Skulptur tennis Sportmemorabilia

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TENNISSPELERSKA, SKULPTUR, 1900-tal, patinerad metall, 1900-tal, höjd inklusive träsockel, ca 26 cm

Sockel med slitage, lagad arm

422137

2016-12-20