Ishockeytröjor Tre Kronor mm Sportmemorabilia
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ISHOCKEYTRÖJOR mm, 1970-90-tal, Tre Kronor nr 19, Stockholm Ishockey Förbund nr 24 mfl, MÖSSA, Tre Kronor Sweden "Heja Sverige!",
samt LITOGRAFI, bricka märkt "The player of the game - 1989 ICE-HOCKEY WORLD HOCKEY CHAMPIONSHIPS", signerad och numrerad 196/360, 41x51 cm, VIMPLAR, VM ishockey, Svenska Ishockey Förbundet: 1965 Tammerfors, 1966 Ljubljana, 1967 Wien, 1979 Moskva
PROVENIENS: Materialförvaltare Ulf Ericson Tre Kronor
422143
2016-12-20