Koppar miniatyrstop i silver

Koppar miniatyrstop i silver
Koppar miniatyrstop i silver
Koppar miniatyrstop i silver
Koppar miniatyrstop i silver
Koppar miniatyrstop i silver
Koppar miniatyrstop i silver
Koppar miniatyrstop i silver
Koppar miniatyrstop i silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 800 SEK

KOPPAR med hänkel, MINIATYRSTOP, silver, Finland / Sverige, 1900-tal, höjd ca 6,5-10 cm, vikt ca 355 g

Smärre bucklor, en av kopparna med gravyr

422147

2016-11-17