John Bauer litografi ur Troll
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JOHN BAUER (1882-1918): Litografi ur Troll (blad nr 3), signerade i blyerts John Bauer, 11,2x9 cm
Kuntoraportti
422149
Päivämäärä:
2016-11-21