John Bauer litografi ur Troll

John Bauer litografi ur Troll
John Bauer litografi ur Troll

Klubbat för:

5 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

JOHN BAUER (1882-1918): Litografi ur Troll (blad nr 3), signerade i blyerts John Bauer, 11,2x9 cm

Kuntoraportti

422149

Päivämäärä:

2016-11-21