Heloisa armbandsur

Heloisa armbandsur
Heloisa armbandsur
Heloisa armbandsur
Heloisa armbandsur
Heloisa armbandsur
Heloisa armbandsur

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

HELOISA, armbandsur, 18 k guld, mekaniskt urverk, vit urtavla, stavindex, arabiska siffor och stavindex, centrumsekund, plexiglas, saknar armband, diameter 33 mm

Ej funktionstestad, går igång vid uppdrag, urtavla missfärgad, plexiglas med repor, bucklor. SAV garanterar ej funktionen

422153

2016-11-26