Heloisa armbandsur
Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
HELOISA, armbandsur, 18 k guld, mekaniskt urverk, vit urtavla, stavindex, arabiska siffor och stavindex, centrumsekund, plexiglas, saknar armband, diameter 33 mm
Ej funktionstestad, går igång vid uppdrag, urtavla missfärgad, plexiglas med repor, bucklor. SAV garanterar ej funktionen
422153
2016-11-26