Margareta Wallin-Kylander oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARGARETA WALLIN-KYLANDER (1912-1992): Vid fornborgen, signerad Margareta Wallin, olja på duk, 33 x 41 cm

PROVENIENS: Bonnierpersonalens konstförening

422155

2016-11-22