Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): "Fullkomligt runt", litografi, signerad i trycket, 11/50, bladmått ca 45x31 cm
422160
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här