Isaac Grünewald tillskriven oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): "Fullkomligt runt", litografi, signerad i trycket, 11/50, bladmått ca 45x31 cm

422160

2016-11-17