Sockerskrin i empire silver

Sockerskrin i empire silver
Sockerskrin i empire silver
Sockerskrin i empire silver
Sockerskrin i empire silver
Sockerskrin i empire silver
Sockerskrin i empire silver
Sockerskrin i empire silver
Sockerskrin i empire silver

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOCKERSKRIN, silver, empire, 1800-tal, lockknopp i form av örn, höjd inkl. knopp ca 15 cm, vikt ca 690 g

Skadat lås, slitage, mindre lagning vid lockets ena sida

422164

2016-11-17