Gustavsberg Blå Blom
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SERVIS, 52 dlr, Blå Blom, bestående av: 10 kaffekoppar med fat, 4 tekoppar med fat, 2 sockerskålar, gräddsnipa, 12 assietter 18 cm, mindre tallrik 21,5 cm, 8 tallrikar 24 cm, 6 djupa tallrikar 22 cm, 3 större skålar 16 cm, 3 mindre skålar 14 cm, 2 fat 25 resp. 34 cm
Bruksslitage, enstaka delar med nagg
422165
2016-11-19