Gustavsberg Blå Blom

Gustavsberg Blå Blom
Gustavsberg Blå Blom
Gustavsberg Blå Blom
Gustavsberg Blå Blom
Gustavsberg Blå Blom
Gustavsberg Blå Blom
Gustavsberg Blå Blom
Gustavsberg Blå Blom
Gustavsberg Blå Blom
Gustavsberg Blå Blom
Gustavsberg Blå Blom
Gustavsberg Blå Blom
Gustavsberg Blå Blom
Gustavsberg Blå Blom

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SERVIS, 52 dlr, Blå Blom, bestående av: 10 kaffekoppar med fat, 4 tekoppar med fat, 2 sockerskålar, gräddsnipa, 12 assietter 18 cm, mindre tallrik 21,5 cm, 8 tallrikar 24 cm, 6 djupa tallrikar 22 cm, 3 större skålar 16 cm, 3 mindre skålar 14 cm, 2 fat 25 resp. 34 cm

Bruksslitage, enstaka delar med nagg

422165

2016-11-19