Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TORBJÖRN ZETTERHOLM (född 1921): "Höstmotiv vid Jotunheimens fjellstue 1970", signerad och daterad Torbjörn Z 1970, akvarell, 34x63 cm
Något gulnad
422166
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här