Torbjörn Zetterholm akvarell

Torbjörn Zetterholm akvarell
Torbjörn Zetterholm akvarell
Torbjörn Zetterholm akvarell
Torbjörn Zetterholm akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORBJÖRN ZETTERHOLM (född 1921): "Höstmotiv vid Jotunheimens fjellstue 1970", signerad och daterad Torbjörn Z 1970, akvarell, 34x63 cm

Något gulnad

422166

2016-11-17