Golfklubba 1900 hickory Sportmemorabilia
Vollendet
2016-12-20
422181
| Höchstes Gebot | 550 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
HICKORYKLUBBA, 1900-tal, hickory, H.Newbery Malmö, MID-IRON, made in England
Bruksslitage