Leslie Johnsson Björn Borg Sportmemorabilia

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CECILE Ryden JOHNSON (USA, 1916-2010): Börn Borg, signerad och numrerad, 335/400, färgserigrafi, ca 71x55 cm

422192

2016-12-20