Baljor koppar

Baljor koppar
Baljor koppar
Baljor koppar
Baljor koppar
Baljor koppar
Baljor koppar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BALJOR, 2 st., koppar, med hänklar, 1900-talets första hälft, Skultuna, 13 liter, längd ca 46 cm

Slitage, bucklor, rostanlupna

422213

2016-11-18