Soffgavlar gjutjärn

Soffgavlar gjutjärn
Soffgavlar gjutjärn
Soffgavlar gjutjärn
Soffgavlar gjutjärn
Soffgavlar gjutjärn
Soffgavlar gjutjärn

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFGAVLAR, 1 par, 1900-talets första hälft, gjutjärn, märkta Husqvarna, totalhöjd ca 78 cm

Höjd utan träsockel, rostskador

422224

2016-11-18