Bordsur Junghans
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JUNGHANS BORDSUR, Tyskland 1900-talets början, märkt på verket, guldfärgad urtavla med arabiska siffror, fodral mässing med dekor av blå emalj, höjd 10, 12,5x10,5 cm
skador, ej fungerande uppdragning
422230
2016-11-18