Bordsur Junghans

Bordsur Junghans
Bordsur Junghans
Bordsur Junghans
Bordsur Junghans
Bordsur Junghans
Bordsur Junghans
Bordsur Junghans
Bordsur Junghans

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JUNGHANS BORDSUR, Tyskland 1900-talets början, märkt på verket, guldfärgad urtavla med arabiska siffror, fodral mässing med dekor av blå emalj, höjd 10, 12,5x10,5 cm

skador, ej fungerande uppdragning

422230

2016-11-18