Nationalmuseum, bla Danskt 50-tal

Klubbat för:

850 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

UTSTÄLLNINGSAFFISCHER, 5 st, 1900-talets senare del, bl a tre Danskt 50-tal Nationalmuseum 1981 samt Bauhaus Weimar 1919-1925 Nationalmuseum, 25+1 år Dansk industri Design, Nationalmuseum 1991, ca 100x70 cm vardera

Kuntoraportti

Oramade, hanteringsveck, skador

422242

Päivämäärä:

2016-11-18