Tersmeden oljemålning Flicka i folkdräkt
Klubbat för:
7 200 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
S TERSMEDEN (1800/1900-tal), Flicka i folkdräkt, signerad S Tersmeden, olja på duk, 60x50 cm
Kuntoraportti
Duklagningar, krackeleringar
422247
Päivämäärä:
2016-11-18