Tersmeden oljemålning Flicka i folkdräkt

Klubbat för:

7 200 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

S TERSMEDEN (1800/1900-tal), Flicka i folkdräkt, signerad S Tersmeden, olja på duk, 60x50 cm

Kuntoraportti

Duklagningar, krackeleringar

422247

Päivämäärä:

2016-11-18