Ella Waldenström

Ella Waldenström
Ella Waldenström
Ella Waldenström
Ella Waldenström

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELLA WALDENSTRÖM (1800-tal) tillskriven, läsande flicka, monogramsignerad och daterad EW 1889, akvarell, ca 22x13 cm

422254

2016-11-18