Remmare 1900-talets första hälft

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REMMARE, 5 st, 1900-talets första hälft, grönt glas, slipade dekor av vinrankor, höjd ca 18,5 cm

Medföljande: 5 remmare med fotnagg

422255

2016-11-18