Klubbat för:
11 500 SEK
Schätzwert
12 000 SEK
Beschreibung
THORSTEN WAENERBERG (Finland, 1846-1917): Sommarlandskap, singerad och daterad 1874, olja på pannå, ca 13x28 cm
Zustandsbeschreibung
422257
2016-11-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner