Thorsten Waenerberg

Thorsten Waenerberg
Thorsten Waenerberg
Thorsten Waenerberg
Thorsten Waenerberg
Thorsten Waenerberg
Thorsten Waenerberg

Klubbat för:

11 500 SEK

Schätzwert

12 000 SEK

Beschreibung

THORSTEN WAENERBERG (Finland, 1846-1917): Sommarlandskap, singerad och daterad 1874, olja på pannå, ca 13x28 cm

Zustandsbeschreibung

422257

2016-11-18