Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
C GÖRAN KARLSSON (född 1944): "Möte III", färgserigrafi, signerad C Göran Karlsson, numrerad 52/125, bildmått ca 105x74 cm
422267
2016-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här