C Göran Karlsson färgserigrafi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

C GÖRAN KARLSSON (född 1944): "Möte III", färgserigrafi, signerad C Göran Karlsson, numrerad 52/125, bildmått ca 105x74 cm

422267

2016-11-18