Bengt Inge Lundkvist marmor
Klubbat för:
40 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BENGT INGE LUNDKVIST (född 1913): Sitting Bull, signerad och daterad Bengt Inge Lundkvist 1946 1962, marmor, höjd ca 85, sockelns mått höjd 101, 55x47 cm
Sockeln med ytskador o enstaka fanérskador
422274
2016-11-18