Bengt Inge Lundkvist marmor

Bengt Inge Lundkvist marmor
Bengt Inge Lundkvist marmor
Bengt Inge Lundkvist marmor
Bengt Inge Lundkvist marmor
Bengt Inge Lundkvist marmor
Bengt Inge Lundkvist marmor
Bengt Inge Lundkvist marmor
Bengt Inge Lundkvist marmor
Bengt Inge Lundkvist marmor
Bengt Inge Lundkvist marmor
Bengt Inge Lundkvist marmor
Bengt Inge Lundkvist marmor
Bengt Inge Lundkvist marmor
Bengt Inge Lundkvist marmor
Bengt Inge Lundkvist marmor
Bengt Inge Lundkvist marmor
Bengt Inge Lundkvist marmor
Bengt Inge Lundkvist marmor

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BENGT INGE LUNDKVIST (född 1913): Sitting Bull, signerad och daterad Bengt Inge Lundkvist 1946 1962, marmor, höjd ca 85, sockelns mått höjd 101, 55x47 cm

Sockeln med ytskador o enstaka fanérskador

422274

2016-11-18