Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOILETTESET, 5 dlr, 1900-tal slipad och bemålat glas, RAM, 1800-tal, höjd 9-11 cm
Slitage
422278
2016-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här