Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BO HYLANDER (född 1941): Komposition, signerad och daterad på baksidan Bo Hylander 2002, olja på duk, ca 116x89 cm
Proveniens: Galleri Thomas Wallner, Simris
422296
2016-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här