Bo Hylander - Komposition Nutida

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BO HYLANDER (född 1941): Komposition, signerad och daterad på baksidan Bo Hylander 2000, olja på duk, ca 116x90 cm
PROVENIENS: Galleri Thomas Wallner, Simris

422300

2016-11-25