Vaser Elis Bergh samt Simon Gate

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 2 st., Elis Bergh, Kosta resp Simon Gate, Orrefors, blå resp gröntonad glasmassa, slipad dekor, Elis Bergh signerad EB 307 samt Simon Gate signerad GA275, höjd 8,5-20,5 cm

Båda med nagg

422311

2016-11-20