Vaser Elis Bergh samt Simon Gate
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VASER, 2 st., Elis Bergh, Kosta resp Simon Gate, Orrefors, blå resp gröntonad glasmassa, slipad dekor, Elis Bergh signerad EB 307 samt Simon Gate signerad GA275, höjd 8,5-20,5 cm
Båda med nagg
422311
2016-11-20