C Lindström oljemålning

C Lindström oljemålning
C Lindström oljemålning
C Lindström oljemålning
C Lindström oljemålning
C Lindström oljemålning
C Lindström oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

C LINDSTRÖM (1900-tal): Kustmotiv med vågsvall och fartyg vid horisont, olja på duk, signerad C Lindström, ca 45x92 cm

Krackeleringar

422326

2016-11-18