Stolar 1700-tal barock

Stolar 1700-tal barock
Stolar 1700-tal barock
Stolar 1700-tal barock
Stolar 1700-tal barock
Stolar 1700-tal barock
Stolar 1700-tal barock
Stolar 1700-tal barock
Stolar 1700-tal barock
Stolar 1700-tal barock
Stolar 1700-tal barock
Stolar 1700-tal barock
Stolar 1700-tal barock

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, snarlika, 1700-tal, barock, mörkbetsade, sitthöjd ca 45 cm

Ytslitage, något rangliga

422327

2016-11-18