Karl Bergman olja på duk

Karl Bergman olja på duk
Karl Bergman olja på duk
Karl Bergman olja på duk
Karl Bergman olja på duk
Karl Bergman olja på duk
Karl Bergman olja på duk

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL BERGMAN (1891-1965): Kustlandskap med skepp, signerad K Bergman, olja på duk, signerad K Bergman, ca 49x78 cm

422333

2016-11-18