Soffgrupp
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFGRUPP, Louis XIV-stil, 1800/1900-tal, träskuren, lösa dynor, textilklädsel, höjd soffa ca 82,5, soffans längd 144, fåtölj 81, sitthöjd 44 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, tyget med kraftigt slitage
422337
2016-11-18