Soffgrupp

Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFGRUPP, Louis XIV-stil, 1800/1900-tal, träskuren, lösa dynor, textilklädsel, höjd soffa ca 82,5, soffans längd 144, fåtölj 81, sitthöjd 44 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, tyget med kraftigt slitage

422337

2016-11-18